YÖNETİM KURULU


Ahmet Eroğlu (Halk Sigorta) Genel Başkan
Osman Yıldız (Hak-iş) Genel Başkan Yardımcısı
Murat Tekin (Ziraat Bankası) Genel Başkan Yardımcısı – Teşkilatlanma Başkanı
Şükrü Sarıkan (Ziraat Bankası) Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı
Abdulkadir Sağlam (Halk Bankası) Genel Başkan Yardımcısı
Erdem Ayhan (Ziraat Bankası) Genel Başkan Yardımcısı
Atıf Güdül (Halk Bankası) Genel Başkan Yardımcısı
İrfan Kemal Karatosun (Ziraat Bankası) Genel Sekreter

Ahmet EROĞLU 1967 yılında Osmaniye’de doğan Eroğlu; 1984 yılında Osmaniye Atatürk Lisesi’ni, 1990’da ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 1990-91 tarihleri arasında, Ziraat Bankası Bankacılık Okulu’nda, bir yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Eğitimi aldı. Ziraat Bankası’nda; Bankacılık Hizmetleri, Bankacılık Kartları ve İnsan Kaynakları birimlerinde uzman olarak çalıştı ve 1997 yılında Başbakanlık Müşavirliği’ne atandı. 1993 – 2002 yılları arasında, aynı zamanda, TBMM’de Milletvekili Danışmanlığı görevinde de bulundu. 2002 Seçimlerinde aday olmak için istifa ettikten sonra, 2004 yılında yeniden Ziraat Bankası’ndaki görevine döndü ve Kazakistan Ziraat İnternational Bank’a Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve 2008 yılı sonunda aynı bankada Genel Müdür oldu. 2011 Yılında Halk Sigorta Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Türkiye Bedensel Engelliler Derneği Başkan Vekilliği görevini de yürütmekte olan Eroğlu; bir çok dernek ve vakıfta da kuruculuk ve yöneticilik yapmaktadır. Evli, 2 çocuk sahibi olan Eroğlu, halen Halk Sigorta A.Ş. Genel Müdür Danışmanı olarak görev yapmakta olup, İngilizce, Rusça ve Kazakça bilmektedir.
Murat TEKİN 04.06.1969 tarihinde Kırıkkale’de doğdu. İlkokul ile Ortaokulu Kırıkkale’de okuduktan sonra 1987 yılında Kırıkkale Kurtuluş Lisesinden mezun oldu. 1988 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünde başladığı öğretim hayatını, 1992 yılında Makine Mühendisi diploması alarak tamamladı. Askerlik görevini tamamladıktan sonra, 1995 yılında T.C.Ziraat Bankası A.Ş.’de göreve başladı. Bankanın bünyesinde kurulu bulunan Sağlık Yardım Sandığı’nda 2 dönem delege olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk sahibidir. T.C.Ziraat Bankası A.Ş. İnşaat ve Gayrimenkul Yönetimi Bölüm Başkanlığı Samsun Bölge Yöneticiliğinde Makine Mühendisi olarak görev yapmakta iken, Sendikamızda kurucu üye ve Kurucu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır.
Abdulkadir SAĞLAM 1982 yılında Midyat’ta dünyaya geldi. İlk okulu Söğütlü’de orta ve lise eğitimini Midyat’ta okuyan Sağlam, 2005 yılında Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümünde İş Güvencesizliği Algısı, Örgütsel Bağlılık ve İşten Ayrılma Eğilimi Arasındaki İlişki: Bankacılık Sektörü’nde Bir Uygulama Konulu teziyle yüksek lisans eğitimini tamamlayan Sağlam, 2007-2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankasında Denetçi olarak görev yapmıştır. 2015-2016 tarihleri arasında Koza İpek Basın ve Basım San. Tic.A.Ş, Koza İpek Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş ve ATP Koza Turizm San.Tic. A.Ş şirketlerinde Genel  Müdür olarak çalışmıştır. Çok iyi derecede Arapça,  ve İngilizce bilmektedir.
Erdem AYHAN 1980 yılında Çankırı’da doğan Ayhan; ilk, orta ve lise öğrenimini Çankırı’da tamamladıktan sonra 2000 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İİBF İşletme Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme fakültesinde tamamlamıştır. Ziraat Bankası iş yaşamına 2006 yılında Kırıkkale Şubesi Bireysel Bankacılık Bölümündü başlamış halen Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı Eğitim Tasarım Bölümünde çalışmaktadır. Aynı zamanda TZHEMSAN delegesidir.

Atıf GÜDÜL

1987 yılında Konya/Karapınar’ da doğan Güdül; 2004 yılında Karapınar Lisesi’ni, 2008’de Mersin Üniversitesi muhasebe bölümünü, 2010’da Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. 2008’ de Türkiye Halk Bankası A.Ş. Karapınar/Konya Şubesinde de göreve başladı. Evli, 1 çocuk sahibi olan Güdül, halen Türkiye Halk Bankası A.Ş Bakanlıklar Şubesinde görev yapmaktadır.
ikkaratosun
İrfan Kemal KARATOSUN
İrfan Kemal KARATOSUN, Erciyes Üniversitesi Tekstil Teknikerliği Bölümü’nü 1999 yılında, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nü 2007 yılında, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İletişim ve Tasarım alanında Master(MA) programını ikincilikle tamamladı. Orta Anadolu Mensucat’ta Kalite Kontrol görevlisi, ardından sigortacılık alanında Başak Sigorta AŞ’nin Amasya’da yer alan acentesinde Tarım Sigortaları branşında satış sorumlusu akabinde de Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası AŞ’de çalışmaya başlayan İrfan Kemal KARATOSUN, Tasarruf Teşvik Ödemelerinin yapılmaya başlandığı 2004 yılında “Nema Karşılığı Kredi” projesiyle Takdir ve Teşekkür belgesine layık görüldü. Kısa bir dönem Danışmanlık yapan KARATOSUN, Türkiye Cumhuriyet Ziraat Bankası AŞ’de çeşitli il ve ilçelerde farklı görev ve pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2013 yılından itibaren de kurucusu olduğu Öz Finans-İş Sendikası’nda Genel Sekreterlik yapmaktadır.
Evli ve iki çocuk babasıdır.

Denetleme Kurulu
Ercan Bakırcı - Başkan
Mustafa Hayri Özbak
Yavuz Demirtaş

Disiplin Kurulu
Deniz Oral - Başkan
Şükrü Dökmeci
Ayşe Özkan