MARMARA KOLEJİNDEN YÜZDE 20 İNDİRİM !

MARMARA KOLEJİNDEN YÜZDE 20 İNDİRİM !

Öz Finans İş Sendikası ve

Kocaeli Marmara Koleji işbirliği için bir araya geldi!

 

41.000 üyesi ile finans sektörünün en büyük sendikalarından biri olan Öz Finans İş Sendikası ile Kartepe’de bulunan Kocaeli Marmara Koleji iş birliği yapmak üzere anlaştı. Sözleşmeyi sendika adına; Öz Finans İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Abdülcelil Güven ve Kocaeli Marmara Koleji adına ise Akademik Koordinatör Nacati Kal imzaladı.

Dünya çapında öğrenciler yetiştirme hedefiyle 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmet vermeye başlayan Kocaeli Marmara Koleji işbirliklerini sürdürüyor. Kocaeli Marmara Koleji son olarak, 2013 yılında Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı olarak kurulan Öz Finans İş Sendikası ile bir indirim sözleşmesi imzaladı. Bu sözleşmeye göre; Kocaeli Marmara Koleji eğitim hizmetinde;  Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Sendikanın yetkili olduğu diğer Finans kuruluşları çalışanlarının çocuklarına belli oranlarda indirim sağlayacak.

Bünyesinde son teknoloji ile donatılmış sınıfları, laboratuvarları ve derslikleri içeren; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi, ayrıca seminer, toplantı ve konferans salonları ile dikkat çeken Kocaeli Marmara Koleji ile şu anda ülke çapında 15 şube başkanlığı ve 41.000 üyesi ile finans sektörünün en büyük sendikalarından biri olan Öz Finans İş Sendikası arasındaki bu işbirliği, sendika üyelerine, büyük kolaylık sunacak.

 

Detaylı bilgi için: Yeşim Şener – 0262 373 13 13/3004

Kocaeli Marmara Koleji Halkla İlişkiler Sorumlusu