BURSA'DA MOTİVASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

BURSA'DA MOTİVASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

  • 25 Ekim 2021, 17:27
  • 172 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız üyesi Ziraat, Ziraat Katılım ve Halk Bankası çalışanlarına "Etkili İletişim Teknikleri ve Motivasyon Geliştirme” başlıkları altında Bursa Almira Otel’de eğitim verildi. Program da eğitmenler, İletişim ve Motivasyon, Beden dili, Yasal haklar başlıkları ile eğitimler verdi.

Verilen eğitim ile kurumsal iletişimi geliştirmek, çatışma yönetimini öğrenmek, sosyal ilişkileri sağlıklı ve etkin biçimde yönetme becerisi kazanmak, bireyin güçlü ve zayıf yönlerinin farkında olmasını sağlamak amaçlanıyor.

Programda Öz Finans İş Sendikası Genel Yardımcıları Saim Esken, Atıf Güdül, ve Bursa Bölge Başkanı Mehmet Kop birer selamlama konuşması yaptı. Programa Bölge Başkanlarımız ve  ve katılımcılar katıldı.

Öz Finans İş Sendikası Kadın Komitesi Başkanı Cennet Can program ile ilgili şu bilgileri verdi; “Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi bizim ülkemizde covid-19 pandemisi ile mücadele etmektedir. Bu süreçte canla, başla ve fedakârca hizmet vermeye devam eden bu süreçte her gün yüzlerce müşteriyle yüz yüze ve yoğun bir ortamda çalışmak durumunda kalan sizleri, tüm üyelerimizi buradan alkışlamak istiyorum. Sendikamızca, bu sıkıntılı süreçte üyelerimizi bir nebzede olsa mutlu etmek için ne yapabiliriz sorusuyla yola çıktık ve eğlenirken öğreneceğimiz bir proje hazırladık. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın katkıları ile hazırladığımız Projemizin konusu “Finans Sektöründe Çalışan üyelerimizin İletişim ve Motivasyonunu Arttırma” Eğitimi.”