ZİRAAT VE HALK BANKASI ŞIRNAK, CİZRE, İDİL, SİLOPİ, ULUDERE, BEYTÜŞŞEBAP ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

ZİRAAT VE HALK BANKASI ŞIRNAK, CİZRE, İDİL, SİLOPİ, ULUDERE, BEYTÜŞŞEBAP ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

  • 25 Temmuz 2023, 22:37
  • 614 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Bölge Başkanı Ömer Rıdvan Yiğit, istanbul Avrupa Bölge Başkanı Dr. Mümin Evren ve Bursa Bölge Başkanı Mehmet Kop, Ziraat Bankası Şırnak Şubesi, Cizre Şubesi, İdil Şubesi, Silopi Şubesi, Uludere Şubesi Beytüşşebap Şubesi ile Halk Bankası Şırnak Şubesi, Cizre Şubesi, Silopi Şubelerinde Şube Yöneticisi ve Üyelerimizi ziyaret etti. 

Yiğit, Evren ve Kop, ziyaret ettikleri şubelerde görev yapan Şube Müdürleri Sayın Sezai Yahlizade'ye, Sayın Cengiz Sizgen'e, Sayın Nuri Köprübaşı'na, Sayın Kadir Bilici'ye, Mehmet Emin Ektiren'e, Sayın Samet Polatoğlu'na, Sayın Seyfettin Yıldırım'a, Sayın Alpaslan Büyüekiz'e ve Sayın Mesut Erdoğan'a ve üyelerimize Genel Başkanımız Ahmet Eroğlu'nun selamlarını iletti. 

Yoğun mesaileri esnasında üyelerimizle birebir temaslarda bulunan Yiğit, Evren ve Kop, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi, gündeme ait konular, soru ve sorunlar üzerinde konuştu, beklenti ve önerilerini dinledi, görüş alışverişinde bulundu.

Yiğit, Evren ve Kop, "Yoğun çalışma temposu içerisinde bize zaman ayıran, Şube Müdürlerimiz ile Değerli Üyelerimize, samimi sohbetleri, güler yüzleri ile Sendikamıza vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı şahsımız, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Eroğlu adına teşekkür ederiz." dedi.