VAN'DA MOTİVASYON EĞİTİMİ VERDİ

VAN'DA MOTİVASYON EĞİTİMİ VERDİ

  • 23 Eylül 2021, 08:32
  • 94 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız üyesi Ziraat, Ziraat Katılım ve Halk Bankası çalışanlarına "Etkili İletişim Teknikleri ve Motivasyon Geliştirme” başlıkları altında Van’da eğitim verdi.

Program boyunca eğitmenler, İletişim ve Motivasyon, Beden dili, Yasal haklar başlıkları ile eğitimler verecek.

Verilen eğitim ile kurumsal iletişimi geliştirmek, çatışma yönetimini öğrenmek, sosyal ilişkileri sağlıklı ve etkin biçimde yönetme becerisi kazanmak, bireyin güçlü ve zayıf yönlerinin farkında olmasını sağlamak amaçlanıyor.

Üyelerimizi mutlu etmek için bu eğitimleri başlattık diyen Öz Finans İş Sendikası Kadın Komitesi Başkanı Cennet Can şunları söyledi, “Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi bizim ülkemizde covid-19 pandemisi ile mücadele etmektedir. Bu süreçte canla, başla ve fedakârca hizmet vermeye devam eden bu süreçte her gün yüzlerce müşteriyle yüz yüze ve yoğun bir ortamda çalışmak durumunda kalan sizleri, tüm üyelerimizi buradan alkışlamak istiyorum. Sendikamızca, bu sıkıntılı süreçte üyelerimizi bir nebzede olsa mutlu etmek için ne yapabiliriz sorusuyla yola çıktık ve eğlenirken öğreneceğimiz bir proje hazırladık. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın katkıları ile hazırladığımız Projemizin konusu “Finans Sektöründe Çalışan üyelerimizin İletişim ve Motivasyonunu Arttırma” Eğitimi."dedi. 

Programa Genel Başkan Yardımcılarımız Saim Esken, Atıf Güdül, Malatya Şube Başkanımız Bülent Pektaş, Van Şube Başkanımız İlyas Alparslan'da katıldı.